Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook-lze odstranit z vlastní hlavní stránky foto, které někdo poslal a já jsem ho dal sdílet?

Zdravím a prosím o radu, kdo to umí s Facebookem. Pokud jsem rozhodl odstranit všechny fotky na FB profilu, mnou uložené fotky jdou bez problémů odstranit.

Ale co fotka, kterou mi někdo poslal a já jí dal na své hlavní stránce sdílet a nyní mi smazat nejde. Lze to nějak odstranit? Pokud ano, budu rád za tip.:-) Předem díky.

No skor nechapem ze jak to myslis ze ti ju niekto poslal, jak ti ju poslal? Mozes to skryt na casovej osi, to co si zdilel. A mozes zrusit nejake to oznacenie ze si na tom ty ak si bol oznaceny, proste ked to je fotka ineho tak to nezmazes ale zrusis to prepojenie s tebou, aby system nevedel ze si to ty, potom sa ti to nebude zobrazovat v tvojich fotkach.