Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reset routeru (default)

Zdravím, jak už z názvu poznáte tak by jsem chtěl resetovat můj router do defaultního (tovarního) nastavení a to kvůli zapomenutí přihlašovacích údajů k přístupu do konfigurace routeru.
Má otázka ale zní, co všechno se resetuje, co vše by jsem musel po resetu nastavit ?

Děkuji předem.

Podla routra viem, ze nemas pripojenie cez telefonnu limku (ADSL/VDSL).
Ale providera Starnet nepoznam. Podla Gogola je to provider v oblasti České Budějovice.

Stale ale plati: nechat vsetko na "auto", alebo ked provider pozaduje specificke nastavenia, tak potrebne udaje mas v "zmluve o pripojeni"

Uz si ju nasiel?