Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzanie kurzora myši

Ahojte pred 2 tyzdnami mi odisiel hard disk ,vymenili mi ho zaroven nainštalovali Windows 7 home od vtedy mi niektoré dni zamrza kurzor myši,pocitac nie ten reaguje.Niekedy nezamrzne 3 dni niekedy 10x za den skusal som prehodit usb kabel na myši či vymeniť baterky alebo celu mys sem tam stale zamrza.Napada vas pricina ?moze to suvisiet s mojou mensiou Ram alebo starým procesorom? alebo mi odchádza niečo dalsie? Ked si pustim aplikaciu tak su dni ked ide ram na 96 percent.
Windows 7
Intel(R) pentium (R) D CPU 2.66GHz
AMD Readon HD 6670 512Mb
Ram 2Gb
Gigabyte G31M-S2C
ST500DM002-1ER 14C ATA DEVICE

Tak 2 GB RAM na Windows 7 sice má stačit, ale není to nic moc. Grafická karta s 512 MB paměti taky není žádné dělo. Ono ti to před tou výměnou disku šlapalo v pořádku? Nebo tam byl jiný OS? Jsou nainstalované všechny ovladače k základní desce a grafice (chipset jako první)?

Pred tym tam bol W XP vsetko bolo bez problemov ,ovladace su aktualne cez advanced system care som vsetko co ukazal ako zastarale auktualizoval,myslite ze vymena ram na 4gb by zrychlila PC ? Pocitac po naistalovaní W 7 je niekedy rychlejsí niekedy pomalsí mam pocit ze zamrza kurzor ked ram slape na 96-97 percent.Postupne planujem vymenit aj zakladnu dosku, procesor a ram ,chcem si nechat graficku kartu a nový HDD ,ram by som vymenil už aj teraz ale iba ak by mi isla rychlejsia DD3 ale moc sa do toho nevyznam mne doska zobere asi iba DDR2 taku tam asi mam ale to len tipujem v kazdom pripade nechcem investovat do DDR2 do tej pomalsej pamete myslim trosku do predu aby mi uz ram zostala spolu s grafikou a diskom.

Na XP sa uz vracat nechcem z viacerych dovodov ,pocitac neni o nic pomalší windows 7 sa mi paci a vyhovuje uz bol najvyssi cas Xp opustit trapi ma iba zamrzanie kurzora myši,Viem ze zakladnu dosku ram a procesor je najvyssi cas vymenit na konci roka sa snad k tomu dostanem ,teraz mam len trosku obavy ci neodchadza nieco iné.

Nainstaluj windows nanovo, len spravne ovladace, a uz tam potom nainstaluj ziadne advanced kare ani cleanery ani ine podobne znefunkcnovacie hovadiny, ani kreky zavirene ani antiviry ani nic podobne. Potom to zamzra tiez?
Je mozne ze mas vadny disk aj teraz, otestuj komplet cely povrch v HD Tune.
Je mozne ze ti na pozadi bezi windowsupdate, ale kvoli tomu by nezamrzla mys. Je mozne ze tam nie su nainstalene spravne ovladace k tvojmu HW, web vyrobcu dosky a grafiky.

Dakujem vsetkym za odpovede.
Preinstalovat nanovo windows nemozem nemam DVD v servise mi ho naistaloval zadarmo som rad ze tam je a som ho nemusel kupovat takze som sa na nic nepytal . Windows update ma upozornuje na aktualizacie ale zatial koli obavam z windows 10 som nic neaktualizoval aj ked aktualizaciu na windows 10 zablokoval.Antivir mam AVG free.Ovladace som aktualizoval ked mi prisiel PC zo servisu prave koli tomu ze mi zamrzala mys myslel som ze sa to tym vyriesi.Mys som si kupil novu uz som ju poslal spat bud bola chybna alebo bol problem neviem kde .
Este ma napadlo servisman mi tam nechal aj stary poskodeny HDD aby som si skopiroval co potrebujem ukazoval mi ako ho mam potom vybrat alebo znova prist ze to spravi mozno to moze byt problem uvidim ked ho dam vybrat.

Win7 neni zadarmo, nainstalovali ti tam nejaku hovadinu mozno s blbymi ovladacmi, mozno to o 30dni prestane fungovat uplne lebo to neni aktivovane, nikto nevie co ti tam nainstlili, ale je to evidentne nainstalene blbo. Alebo si otestuj ten povrch HDD a skus aj inu mys, nech vies ci to je HW problem.

Windows je aktivovany mam normalne serial key , servis kde chodim je overeny a kazdeho koho poznam mame len dobre skusenosti.Stiahol som HD tune neviem presne co tam mam skusit nikdy som ten program nepouzival ale dal som error scan vsetko v zelenom takze asi ok.