Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU taktovanie

vlastnim graficku kartu asus gtx 650 ti 2gd5 , a čital som že da sa taktovat aj cez program GPU tweAK,zaujima ma čo a ako, mam nastavit v tom programe, dakujem za každu radu a čo ktomu potrebujem č lepšie chladnie alebo podobne

• Nic s tím neudelás, ta grafická karta je stejne uzamcená, nemá cenu ji taktovat kde se nedostanes se profilu napájení /PWR Locked.
• Muzes trosku mozná pridat na Memory a Gpu taktu, ale nevím co od toho cekás..(i ty tovární OC jsou ken o pár %)
* Jediné ceho docilís, je nestabilita a artefakty, i kdyz rozumím, ze by jsi chtel trosku vykonu navíc :-)

Kabel HDMI-VGA je nezmysel. To by musel byt napajany prevodnik.
P.S. na monitore si nastav vstup na VGA, ak ma viac vstupov.
P.S.2. ak to je napajany prevodnik, tak je mozne ze ho HDMi port danej karty nezvlada napajat, ptz specifikovane je len par mA. A cinan kablista na to sere, a dufa ze to da viac. A samozrejme ak chces nieco vidiet tak si musis vo Win zapnut ten druhy monitor v ovladacoch grafiky alebo v pravy klik na plochu-rozlisenie