Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Outlook po chvilke pouzivania zamrzne a uz sa nepohne...

Kamosovi vyskocil problem na PC. Microsoft Outlook 2003 (na Win XP) mu po cca 2-3 minutach od spustenia zamrzne (zrazu sa objavia presypacie hodiny a uz nepomoze len zhodit proces v Spravcovi uloh). Skusal som spustit Outlook v safe mode - nepomohlo. PC som prebehol antivirom (NOD) a Superantispyware - neukazali ziaden problem. Skusil som Scanpst.exe na pripadny fix .pst suborov, naslo v dvoch nejaku chybycku, dal som repair, vsetko prebehlo vraj ok, ale po restarte PC a spusteni Outlooku opat ten isty problem. Neporadi niekto co este skusit?
Vdaka

Tak som poskusal vselico a nakoniec som musel odstranit stahovanie emailov z jednej emailovej adresy, stale ked sa outlook pokusal stiahnut emaily z danej emailovej adresy doslo k zamrznutiu. Nerozumiem tomu, kedze sa nic nemenilo a emaily z danej emailovej adresy sa stahovali uz roky (.pst subor mal velkost okolo 100MB cize vo velkosti problem nebol).

Vdaka vsetkym za rady :-)