Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN7 - odebrání profilu - obnovení

Dobrý den
Mám dotaz, odebral jsem uživatelský profil ve Windows 7 v NB co je v doméně, předtím jsem provedl zálohu, bohužel po hodině kopírování dat zpět do profilu jsem zjistil, že ze síťového úložiště se nakopírovaly pouze zástupci a kopie zástupců, stejný zdvojený zástupci jsou i na síťovém úložišti, tudíž sem něco udělal blbě. Máte pro mě radu, zda se dají data (profil) obnovit? Zkoušel jsem ručně hledat i SW jako DataRecovery :(

Děkuji moc za jakoukoliv pomoc Honza

ten odebraný profil je doménový? jak přesně jsi ho odebral?
čím kopíruješ data do profilu, že nerozeznáš zástupce od souborů?
profil se znovu vytvoří po přihlášení do domény - vidíš doménu?
na obnovu souborů je recuva - už jsi skenoval soubory?
windows umí i historii souborů, někdy je může obnovit na lokálním i síťovém disku, ve vlastnostech adresáře to bude poslední záložka.

jj, je domenovy, odebral jsem ho přes vlastnosti systemu -> uzivatelske profilyCo se tyce zalohy, na sitovem disku byla, a nakopirovani zpet sem cekal skoro hodinu a výsledkem bylo par desitek 2 kb zastupcu a nasledne na sitovem disku to same, tudíž fakt nevim, co jsem zvoslil

vytvoreni nového profilu probehlo korektne, soubory sem skenoval přes EaseUs Data Recovery Wizard a nic, recuvu zkusim