Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola PC zostavy

Zdravím, prvý krát som sa rozhodol si miesto notebooku kúpiť stolný PC a potreboval by som pomôcť.. kedže sa v PC veľmi nevyznám potreboval by som niekoho názor na túto zostavu a tak isto overiť kompatibilitu (rád by som sa vyhol problémom pri skladaní)...
jedinú vec ktorú som postrehol je že DDRky ktoré som vybral sú Quad-channel, no pre moju dosku je odporučaný Dual-channel.. je to teda problém? Vopred dík za rady.

http://www.alza.sk/nakupni-seznamy.htm?sharelist=7 46769706F6D647C0

Jo to je jak s těma W co se píše ve zprávičkách,Noctua to uchladí v pohodě a jsou tichý takže čemu pomůže nějakej stupeň dolů? Ten co tady kupoval novou sestavu za tu odpálenou si nestěžoval na teploty oproti tomu vodníku co měl,když do nahradil zmíněnýma Noctuama.Nebudu to tady pitvat je to na tazateli jestli mu to nevadí když se to dosere kupavat pak novej komp je to na něm,neříkám že se to musí dosrat....