Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade na Win10-stahuji od dopoledne a nic

Ahoj
Snažím se dnes celý den u notasu o upgrade ze sedmiček na desítky.Požadavky splnuje.
V okně se motá kolečko-čekejte.....nic se neděje.
Je možný že je server odkud sosám tak zahlcenej,nedělal někdo v poslední době upgrade,jak mu to šlo?
Dva komple s upgradem,kterej jsem dělal před půl rokem neměly problém...

Ikdyž mi pomocník při upgradu hlásí,že přechod není možný pouze z důvodu nedostatku místa na disku.Disk má 50GB,volných je 13GB,disk jsem vyčistil-odebral i zálohy pro bod obnovy,odinstaloval programy.Tak pokud bych si vytvořil ISO a chtěl poté doinstalovat drivery ze stránek výrobce,tak mám smůlu,nebot je tady nevidím pro W10.
https://www.asus.com/Notebooks/K50IJ/HelpDesk_Down load/

Takže to nejde....?
Děkuji.

jo, to jsou ti šetřiči a děliči disků. ;-)

Když už (výjimečně) vytvářím separátní oddíl na OS, tak mu dávám vždy alespoň 150GB.

edit: můžeš uvolnit místo pomocí pomocníka pro vyčištění disku (Win7), který zmenší stávající Win7 image o nepotřebné updaty. Můžeš taky pomazat tempy a případně přesunout stávající (i nové) uživatelské profily na jiný disk: http://www.sevenforums.com/tutorials/87555-user-pr ofile-change-default-location.html

Pokud to nevyzkoušíš,tak večer půjdeš se svým noťasem do ekodvora,poněvadž tě tady roznesou na kopytech,že přeci Windows 10 patří na počítače vyrobené nejpozději včera. :-). Ne to je vtip. Pokud jsi uživatel a chceš NB "jen" používat,desítek se neboj.