Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje WiFi na notebooku

Zdravím. Včera po zapnutí jsem si chtěl zajít na internet ale nefungovala mi WiFi. Zkoušel jsem přes Win+X jestli nepůjde zapnout, ale tlačítko nešlo zmáčknout. Tlačítko na NTB svítí že je WiFi zapnutá a nevím co s tím. Zkoušel jsem nainstalovat i ovladače, prosím pomoc

HP Probook 4530s
Win 7 Home premium 64bit

Děkuji

Dobrý den,

drivery ktoré ste inštalovaly sú zo stránky výrobcu ntb?
Inštalovaly ste skorej chipset a následne drivery na sieťovú kartu / wifi?
používate nejaký antivir prípadne jiný ochranný software?
neblokuje Vám pripojenie práve antivir?

skuste otvoriť cmd a napište

ipconfig -all

"nefunguje", píše Vám nejakú chybnú hlášku? prípadne ako sa to chová?

kde máte wifi router? prípadne máte nastavené napevno WPA2-PSK, prípadne nemáte zarušené wifi kanály, skuste iný kanál...
prípadne si pozrite kanály pomocou wifi-analyzer.