Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokusy o přihlášení

Dobrý den, poslední dobou mi chodí denně emaily. Mám gmail. Zní: ,, Dobrý den,
Někdo se právě pokusil o přihlášení k vašemu účtu Google ........... z aplikace, která nesplňuje moderní bezpečnostní standardy.úterý 21. června 2016 14:08 (Moskevský standardní čas)
Volžskij, Volgogradská oblast, Rusko*.
Nejsem si jistý, co to znamená, heslo jsem si několikrát změnil. U instagramu už mi také přišel email, že někdo poslal žádost o obnovení hesla. Co s tím můžu dělat ? Děkuji za Každou radu a hezký zbytek dne :)

Někdo se právě pokusil...

Neznamená nic. Takových "pokusů" od všelijakých robotů jsou na internetu tři řitě.
Gouglí se jenom snaží udržovat dojem péče o superbezpečnost účtů. Jeho jedinou snahou je provázat účty s jménem, e-mailem, bydlištěm, telefonem a číslem bot.