Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nakřuplé pouzdro u samsungu galaxy s5

dobrý den chtěl bych se zeptat mám ulomený 1 zoubek na držení krytu zespoda u nbíjení a když zmáčknu střed krytu vždy to maličko „bouchne“ tak se ptám může mi do mobilu natéct voda a porouchá se? nebo ten mobil mám skusit potopit pod vodu?

Prominte ale nemam momentalne mobil u sebe ale zkusim vam to vysvetlit

Kdyz odklopite kryt u tohoto mobilu tak po stranach jsou takove zoubky na drženi a ja jeden zoubek dole na krytu nemam tak na to jsem se ptal