Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava do 25 000 Kč

Dobrý den,

V blízké době bych si chtěl koupit nějakou lepší herní sestavu do 25 000 Kč, jelikož se v hardwaru tak dobře nevyznám, prosím vás o radu. Bylo by úžasné, kdyby byly komponenty přes firmu czc.

Všem mockrát děkuji a přeji krásný den,

S pozdravem,

Milan Borůvka
Změna kategorie, původně: Hardware. Sestava je sestava. (karel)

povedal že chce aj OS? skoro každý tu vrátane M-pola navrhuje bez OS, když tak može "vykliknúť SSD" a "natuknúť si tam OS".... prípadne grafiku vymeniť za 470, když šetrí peniazmi.

Aneb typické když nekto napíše "chci múku" a predajca "polohrubú, hladkú?" no asi každá je naneco.... kdyby napsal to jak psal karel.

no to s tou zvukovkov nebylo mysleno doslova, to pre pedrossa malo byť jako ironické podpichnutie :) jinak ak nieste nejaký DJ, tak vám tá již integrovaná na MB stačí v pohode. :)
OS jak jsem psal bych tam šupnul 8.1 64-bit, a mechaniku tam napríklad Samsung 224, jinak ak finance nevychádzají tak RX 470 namiesto 480, neco levnejc, ak ešte víc tak SSD prozatím vyšupovať :)