Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílej.cz-ukradený kredit

Dobrý den,zaplatil jsem si kredit 100Gb,stáhnul ze 3 filmy a když jsem chtěl si chtěl stáhnout další tak kredit nula.mrknul jsem na frontu stahování a někdo mi z mého účtu stáhl asi 40x Mimoně,30x nějaký porno a další kraviny.Podotýkám,že na sdílej jsem asi 3-4 roky.Kde je chyba?

loading...

No,asi po hodině jsem si znovu zkontroloval frontu stahování a aniž by tam byl nějaký kredit tak ten někdo stahuje vesele dál.Už tam mám 23 stránek odkazů.Změnil jsem heslo a asi se to zastavilo.