Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se satelitem Skylink

Dobrý večer, satelitní přijímač začal zobrazovat, že programy jsou zakodované /Skylink/. Zaplacení poplatků je v pořádku-ověřeno telefonicky na Skylinku. Po uvedení satelitního přijímače do továrního nastavení se naladí jen nějaké německé programy, žádný český, jak to bylo dříve. V čem by mohl být problém? Jedná se o satelit rodičů, bydlí v jiném městě, nevím úplné detaily. Mohla by pomoci aktualizace firmwaru toho satelitního příjímače?

pokiaľ satelitný príjmač nebol dlhšiu dobu zapnutý (tri týždne/mesiac..nie som si istá koľko presne to musí byť), tak skylink automaticky programy zablokuje a je potrebné volať na skylink podporu, aby to odblokovali..je to dosť otrava, mne takto vypli príjem kanálov už niekoľkokrát..čiže problém môže byť v tom