Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak v PHP podstrčit do objektu jinou class ?

Ahoj, mám objekt třídy Cat

$cat = new Cat() ;

V konstruktoru třídy Cat vytořím další objekt třídy Other

class Cat{
  public function __construct(){
    $obj = new Other() ;
  }

tuto třídu 'Other' ale potřebuji nějak dostat do objektu '$cat'. Nemůžu použít 'extends', nemůžu ani přímo volat tuto třídu :-( Nějaký nápad ? Díky

v celom Cat mozes pristupovat na ten konkretny objekt obj

jenže já potřebuji ten objekt '$obj' nějak dostat do objektu '$cat', ono se to špatně vysvětluje, zkusím to jinak.

V souboru index.php mám

$cat = new Cat();

ve skutečnosti potřebuji to, aby se uvnitř třídy Cat() vytvořila nova třída

$other = new Other();

a tento objekt se nějak aplikoval do objektu $cat, ale vše musí být pouze uvnitř té třídy Cat() ne v souboru index.php

Ve finále v souboru index.php nebude objekt $cat třídy Cat() ale třídy Other().

Nepochopil jsi můj dotaz, možná ho ani pochopit nechceš.
Ve finále v souboru index.php nebude objekt $cat patřit již třídě Cat() ale bude patřit pouze třídě Other(). V této chvíli, mě již žádná třída Cat() nezajímá.
Nevím no, líp už to napsat neumím.