Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ve FF se po poslední aktualizaci nezobrazí občas stránka CZC,v Opeře vše OK čím to může bejt?

Zdravím ve FF od poslední aktualizace mě na CZC vyskakuje chvilkama nezabezpečené spojení (chyba při načítání stránky) a stránka se mě nezobrazí tak že se tam vůbec nedostanu,nevíte čím to může bejt,dřív to fachalo normálně a v Opeře to je ok pořád? (adwcleanerem jsem to projížděl a je to čistý)

Prejavuje sa problém aj v núdzovom režime? Spustite Firefox v NÚDZOVOM režime a preverte, či problémy pretrvávajú:
- [SK:] Firefox - Pomocník - Reštartovať a zakázať doplnky
- [CZ:] Firefox - Nápověda - Restartovat se zakázanými doplňky
Ak vám to v núdzovom režime funguje správne, tak to môže spôsobovať niektoré už nekompatibilné rozšírenie Firefoxu. Navrhujem všetky rozšírenia vypnúť a postupne ich zapínať (povoľovať) až kým nezistíte, ktoré to spôsobuje. Niekedy je treba vypnúť aj hardvérovú akceleráciu.
===
Tento problém môže tiež spôsobovať dosť agresívne nastavený antivírusový program. V mnohých prípadoch pomôže odobrať niektoré ochranné štíty antivírusového programu, alebo ho úplne vypnúť.
===
Ak to nepomohlo, vytvorte si NOVÝ profil Firefoxu ako test pre kontrolu, či váš súčasný profil nie je príčinou tohoto problému. Ak váš súčasný profil nie je príčinou tohoto problému, prepnite sa po kontrole späť na ten pôvodný (asi default) profil.
- Windows - Spustiť (WIN+R) - a tu vypísať firefox.exe -p (alebo "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p)
http://imgbank.cz/images/2014/09/04/Firefox_profil _novy.jpg
===
Ak zatiaľ nič nepomohlo, tak v prípade takýchto problémov spravidla pomôže "Obnova firefoxu": https://support.mozilla.org/cs/kb/obnova-firefoxu- snadne-reseni-vetsiny-problemu Spustite firefox a potom:
[SK:] F10>Pomocník>Informácie pre riešenie problémov>Obnoviť Firefox
[CZ:] F10>Nápověda>Technické informace>Obnovit aplikaci firefox
http://imgbank.cz/images/2014/09/24/firefox_obnova .jpg

se po poslední aktualizaci nezobrazí občas stránka

To slůvko asi bude podstatné. Věřím v promaz cookies a mezipaměti (Ctrl+Shift+Delete) - jak už psal MM. Pokud to nebude stačit, zkusil bych ještě polaborovat s nastavením DNS - na 8.8.8.8 a 8.8.4.4

No cookies a mezipaměť tu mažu normálně,drbne se to i když tam hodím vyhledat MB třeba tak tam vyskočí chyba serveru a nic to nenajde zůstane to na danný stránce,nebo v druhém případě tam skočí bílí okno nezabezpečenej server ,ovšem jak píšu v Opeře to jede normálně akorát v tom FF se to začlo drbat, ale ne pořád jenom náhodně i když i to nas....

Jenze Opera je vicemene predelane Chrome, respektive Chromium, ktere je open-source, k tomu Google prida nejaky svuj kod a je z toho Chrome, Opera prida nejaky svuj kod a je z toho Opera, Comodo prida nejaky svuj kod a je z toho Dragon, jenze zaklad je furt stejnej a sice ne o moc lepsi nez Firefox. Ja zkousim QupZillu a chci zkusit i Palemoon, coz je starej kod Firefoxu, ktery zacali nejaky dobrovolnici rozvijet.

Takže koukám že FF jde pěkně do hajzlu čím novější verze tím horší,k tomu CZC přibylo ještě to, že na Facebooku při projíždění fotek třeba se to prostě drbne FF přestal odpovídat,ukončit skript nejdou přidávat komenty atd ,vylepšování na dvě věci. Opeře vše OK tímhle stylem to můžou za chvilku zabalit úplně až skončí podpora pluginů....