Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak zjistím, že se mi sám nenaplánoval upgrade na win10? Vzhledem k tomu, že už se to upgradovalo i mé sestře, aniž by o tom věděla, tak jsem dostal trochu strach. Mám Win8.1 a na hraní jsem s nimi maximálně spokojen. A kdyby se mi to samo naplánovalo, musel bych to potvrdit, či ne? Předem díky.

Zalezi co mas za pocitac, komponenty, pokud neco novejsiho a jsou k tomu ovladace pro Windows 10, tak at ti klidne upgrade probehne, ono jsou ty Win10 v podstate to same jako Win8.

Jinak odinstaluj nektere updaty s Windows 8, ktere je pripravuji na Win10 a kdyz uz to budes delat, mel bys odinstalovat i telemetrii, to jsou ty spiclovske funkce, ktere se z Win10 odinstalovat nedaji, ale z Win8, kam prisly jako updaty, ano.

Oboji si jednoduse najdi pres Google, mas tam vypsane presne ktere KBxxx odinstalujes.

zrus automaticke aktualizace Windows

odinstaluj KB2952664, KB3035583 pripadne nektere dalsi, dohledas pres Google

aktualizace Windows poustej kazdy mesic manualne a odskrtni skryvej odinstalovane aktualizace pripadne dalsi nebezpecne aktualizace, ktere dohledas.

Automaticky a samo se to nespustí. Jen někteří kliknou a pak se diví že se to "samo" instaluje,samo se to ptá na plno věcí,samo se to vyplní a přihlásí. Naprosto "samo" se to v žádném případě nedokáže celé nainstalovat ze sedmiček.