Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna základní desky

Mám starou základní desku, která mi nepotporuje windows 7. Udělal jsem čistou instalaci W7 a pak jsem zjistil že na ni nejsou ovladače. Chci se zeptat, jestli stačí koupit novou základní desku a všechno pojede jak má. Taky mě zajímá s čím se spoluje operační systém (Myslím ten instalační klíč). Doporučil by mi někdo nějakou dobrou základní desku za slušné peníze. Děkuji

A "vyrostl" v jednom vlákně, nebo je senilní a nepamatuje si nick. Ovšem na jeho znalosti a dovednosti je nick "Expert" poněkud odvážný. Hodil by se neEUovsky politicky nekorektní.
Co vede puberťáky instalovat nejnovější redmonské distribuce na elektrošrot, to tedy nechápu.