Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozpoznání procesoru - dokáže to někdo?

Zdravím, mám doma procesor a nevím o jaký typ ani přesné určení se jedná. Vyfotil jsem ho, tak jestli někdo pozná, aspoň na jaký socket patří? Připadá mi, že to bude nějaký starší typ už dle provedení a skoro bez označení na vrchní straně. Je tam jediné číslo a to: 35726126A1128 i QR kód označuje toto číslo. Díky za radu. Foto přikládám.

Nebut smutny, jde jen o muj vysledek, mas jeste 10% ze to bude CPU o tridu vis :-)
Nejlépe bude, tusim v druhém prispevku, zda-li mas zakladni desku s socket 775 to CPU zapojit (co je to za typ uvidis hned vBIOSe ), nebo se zeptat toho cloveka co ti ho daroval. ;-)

To budu muset zavítat do archivu někam..jelikož já mám v pc procák i7 XEON E5-1650-V3 pro socket 2011 a druhý pc i7 Core 4790k pro socket 1150 :D takže tohle je pro mě maximálně krásná podložka pod stůl...:D takže to asi těžko zpeněžím a už vím, proč mi ho daroval :D Samozřejmě děkuji za pomoc:)