Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU výběr

Zdravím,
mám rozpočet na grafickou kartu 22.000,-.

Zvažuju GTX 1070 nebo GTX 1080 (MSI, ASUS, GYGABITE), rovnou říkám do AMD se mi moc nechce jelikož hraju docela často s NVIDIA 3D Vision 2, tedy když to to staré železo dovolí. Zatím na FHD monitoru, ale zvažuju v budoucnu (za rok, dva) 4K monitor. Teď, když je rozpočet 22k neznamená to, že ho musím využít celý. Proto se ptám zda koupít to nebo ono?.

Díky za názory

Jak GTX1070 tak 1080 nemaji uplnou podporu DirectX 12, da se predpokladat, ze pristi generace by uz mit mohla, ale jiste to neni. Takze to musis zvazit, GTX1080 ma razantni hruby vykon a diky tomu asi bude schopna nejakou dobu softwarove obchazet ty fycury, ktere nema zakomponovany v hardwaru. Na druhou stranu, kdyz si koupis GTX1070, tak budes mit driv nasetrino na DirectX 12 kartu az se NVidia konecne probudi a implementuje to do svych grafik.