Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochrana telefonu

Dobrý den, mám Samsung galaxy s7 edge a potřeboval bych poradit jak ho nejlépe ochránit před poškrábáním atd. Jestli je lepší folie, tvrzené sklo a nebo flip pouzdro.

Slysel jsem, ze pri nalepeni tvrzeneho skla vzroste sance, ze pri padu to odnese prave to nalepene sklo, ktere se da jednoduse vymenit a ne original sklo nebo cely displej. U folie je ta sance mala, folie zabrani leda poskrabani klicema.

Osobne mi mobily z ruky nepadaji (jdu to zaklepat :-)) a proto tam nemam nic.