Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update

Ahoj
Mám ještě jeden problém. Po reinstalaci win 7 (OEM verze) windows upade nevyhledá žádný aktuailace. Pořád to hledá ale bez výsledku.... Budu rád za jakékoliv rady.
upmgW.png

Pořád to hledá ale bez výsledku

Pockej, hleda to a nic se nedeje proste hleda nebo naskoci ta chyba z obrazku?

Chybu zadej do Google a vyhledej co to je za chybu a podle toho se zarid.

Pokud jen stale hleda, tak to je OK, muze hledat klidne i pres 24 hodin nez najde aktualizace, urcitou pomoci je stahnou je v baliku offline, jsou na to nejaky moznosti na netu nebo proste pockat.

Chybu zadej do Google a vyhledej co to je za chybu a podle toho se zarid.

Rádce radí... Ať žije poradna.
Je potřeba nějaká spěeicílní aktualizace, ta se naynstaluje a pak to najde aktualizace hned. Hledaní 24 hodin neníí normální ani OK.

Nekdy pomuze, ale vetsinou ne, 24 hodin i vic je uplne normalni a naprosto bezne uz od doby Windows Vista, nakonec pres Google si to muzes dohledat sam na webu Microsoftu a znacnem mnozstvi nespokojenych prispevatelu na foru Microsoftu, kterym prihlouple vymluvy zamestnancu Microsoftu nepomohly.

co čekáš na jedinou informaci s kódem chyby 0x80072efd? ty snad nosíš chybové kódy v hlavě? tak proč ses nepochubil s řešením?
a proč toho nebyl schopen ani hloupý nadutý linuxák výše?
a proč to nedokázala ani samotná služba winupdate, která tu chybu vygenerovala?
takže google, co čekáš jiného - protože jsou blbečci, kteří na hledání chyb používají seznam.

naynstaluje

tak toto som este nezral... ::)

Je vseobecne zname, priblizne odkedy vysli win10, ze na starsich OS je vyhladavanie updatov kludne aj vecou dvoch dni.

Riad sa tymto:

1. - Pri inštalácií Windowsu je potrebné vypnúť updaty
2. - Po nainštalovaní systému Windows 7 si stiahneme aktualizáciu s označením KB3135445

Download:
x64: https://www.microsoft.com/sk-SK/download/confirmat ion.aspx?id=50797
x86: https://www.microsoft.com/sk-SK/download/confirmat ion.aspx?id=50793

Po úspešnom nainštalovaní je potrebné reštart PC, potom dáme hľadať aktualizácie a zhruba do 10 - 15 minút by mal vypísať zoznam dostupných aktualizácií a začať sťahovať a inštalovať.

mne to pomohlo.

jen doplnim, ze to nepomuze kazdemu, me se sice aktualizace jak doma tak u rodicu zrychlily, ale minimalne 2-3 hod. to vyhledavani stejne trva. Uplnej blok je to na notasu s Vistama, tak to hledani aktualizaci trva klidne i pres 24 hodin.