Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Predlžovačka

Vie mi niekto vysvetliť prečo sú všetky predlžovačky so zásuvkami ktoré sú šikmo? Existuje vôbec taká čo by mala rovno zásuvky? Keď mám široké adaptéry nezmestia sa mi tam. Naozaj je jediná možnosť kúpiť ďalšie predlžovačky vyvaliť zbytočne kopec peňazí a zaptratať miesto kvôli nezmyselnému výrobku?
Změna kategorie, původně: Připomínky (karel)

nemel nesmysly. u prodlužovačky za co nejlevnější peníze potřebuješ rovně protáhnout fázi a nulák. v tomto uspořádání budou totálně nepoužitelné vidlice zahnuté o 90° i polovina napájecích adaptérů.

řešením je až provedení s velkými roztečemi zásuvek a nikdo ti nebrání takovou neúsporně dlouhou prodlužovačku chtít, ale kde najdeš dost zákazníků, kteří si ji za dvojnásobek ceny koupí?

To je hlúposť

ale jistě. stejně imbecilní je představa, že takovou prodlužovačku v kusovém nmnožství někdo vyrobí kvůli tobě.
chce to být méně pyšný a více si představit sériové výrobní možnosti, cenu i možné potřeby jiných zákazníků.

našikmo musia byť lebo keby boly rovno tak by obe zdierky boly v jednej rovine a kábel ktorý by mal byť napojený na pravú zdierku by sa prekríval s lavou zdierkov, aby tomu zamedzily by museli ten kabel v tom plaste "pokrkvať" a stálo by to omnoho viac penazí, lebo by bol potreba dlhší vodič.

jinak poznáme takýto adaptér:

[img=http://www.tenettech.com/content/images/thumbs/0005352_power_adapter_600.png]http://www.tenettech.com/content/images/thumbs/000 5352_power_adapter_600.png[/img]
ale aj takýto
[img=http://www.mixxer.sk/fotky4756/fotos/_vyr_1742nahradny-sietovy-adapter-pre-roboticky-vysavac-carneo-smart-cleaner-610.jpg]_vyr_1742nahradny-sietovy-adapter-pre-roboticky-vy savac-carneo-smart-cleaner-610.jpg[/img]

jak vydíš u jedneho je výstup vodorovne s vidlicou u druhého kolmo naň, takže jak by potom musely byť otočené zdierky na predlžovačke?

vodorovne alebo zvyslo?

jasné, byl jsem to ja, ja potrebuju druhí účet s tvým jménem abych mohl "z tvého nicku" psát kokotiny,... a abych te ponížil a zničil,... úplne po tom tak toužím že už jsem zavolal do Ruska najvätšiemu hackerovi aby ti podle IP adressy nabúral do PC, dal tam nejakú škodnú ktorá ti podpály počítač,... satelity už zamerily tvoj dom, je obklúčen elitnými snipermi, čo jsem objednal,... chci te tak zničiť že jsem pre tebe už vykopal hrob, jinak som volal zelenému škretovy aby z marsu poslal posily, že když te zabijú aby si obliekli tvoju kožu a šírily kázu po svete ;)
ja som totiž šialený a když te zabiju tak z toho budu mať erekci, úplne po tvojej smrti toužím...

jinak chybyčka je v slovenčine správne, aspoň dúfam,... môj pravopis nerieš, stejnak je to miešanina minimálne 2, možno aj 4-5 jazykov naraz.

Ja by som to s tym schuko zas tak nehrotil, zhanal som zasuvkovu listu co by mala 10-12 zasuviek, povodne som chcel samozrejme prevedenie s kolikom ale takuto zasuvkovu listu je prakticky nemozne zohnat (jedine ako PDU do racku, ale je to dost drahe a varianty so zasuvkami s kolikom su spravidla este drahsie ako tie s schuko alebo IEC zasuvkami a to nehovorim o dostupnosti), takze nakoniec som skoncil u takehoto mensieho PDU co ma 12xschuko + 2xIEC a centralny vypinac. Ono to schuko prakticky nicomu nevadi, pretoze 99% dnesnych pocitacovych veci, periferii a aj inych pristrojov a podobne je dnes napajanych bud cez kabel s univerzalnou schuko/kolik zastrckou, alebo dvojkolikovy adapter a ak by tam dakto chcel zastrcit zastrcku ktora neni univerzalna schuko/kolik ale je len na kolik, tak taka sa do schuko zasuvky zastrcit neda, pretoze u schuko zasuvky su take postranne vycnelky kvoli ktorym sa tam da zastricit len schuko kompatibilna zastrcka. Navyse schuko ma jednu fajn vlastnost ze sa tam da otocit vidlica o 180 stupnov.