Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Input not supported

Dobrý den, z ničeho nic mi na monitoru při zapnutí hry vyskočilo input not supported. To by nebyl žádný problém, ovšem zůstává to tam stále, ne jen při hře. Po restartu žádná změna, počítač se bez problémů zapne, ale na monitoru svítí pouze input not supported. Jak to řešit, když v zásadě ani nevidím, co se děje? Předem děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Má vlastní config, je to Far Cry 1, chtěl jsem si trošku připomenout :) ovšem každý tsolution háže not supported, bez fullscreen zobrazení nepomáhá..ale to je v zásadě fuk, no big deal :) ještě jednou díky za pomoc

Monitor je staroučký, značky ACER.
Name V173 on AMD Radeon HD 7540D
Current Resolution 1280x1024 pixels
Work Resolution 1280x984 pixels
State Enabled, Primary, Output devices support
Monitor Width 1280
Monitor Height 1024
Monitor BPP 32 bits per pixel
Monitor Frequency 60 Hz
Device \\.\DISPLAY1\Monitor0