Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladící podložka

Zdravím,

potřeboval bych poradit jestli má cenu kupovat chladící podložku pod notebook. Konkrétně pro 15.6" Lenovo IdeaPad Y50-70. Popřípadě jestli máte s nějakou zkušenosti a jakou byste doporučily.

Předem děkuji

Notebook musíš udržovat bez nečistot,používat na pevné desce stolu,nebrat do peřin,nebo na kolena. Podložky v podstatě nechladí,jen ofukují spodní plasty,což procesor,popř.grafiku uvnitř neovlivní.

viz. pedroso, ale pokud to do perin beres nebo i treba na stole, pokud je chladici podlozka k necemu, tak pomoct muze, vyznam ovsem ma predevsim to slovo podlozka. Ja na podlozku pod notebook, ktera mi notas sklopi v uhlu nejakych cca. 20 stupnu, takze je jinak ne moc pohodlna notebokova klavesnice docela pouzitelna, nedam dopustit. Kupoval jsem obycejnou Canyon za cca. 350Kc, chce to si ji pred nakupem prohlednout.