Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Free WoW Server

vím že toto je poradna, ale něco "reklamního" by to tu osvěžilo ne ? :D WAREZ to není tak co :D

Najdete nás na adrese odstranena, porusuje licenciu emulatoru mangos (MM..)

Server pojede na lince 1000 MB - 1 GB to zaručuje, že když tam bude okolo 300 lidí bude to s minimálníma laggama

HW: 2 GB RAM (časem chceme 3)

Jedeme na emulatoru mangos s podporou verze 2.0.12 - 2.1.0 s, i bez the Burning Crusade, to znamená že nevadí když nemáte datadisk

Server je naprosto free , ale máme také V.I.P systém, který můžete zakoupit za 200 Kč, tím získáte že se o Vás GM budou více starat, když bdue vyčerpan maximalní počet hráčů, stejne muzete vztopuit a ono to kopne nekoho bez V.I.P, vyber dvou libovolnych předmětů (po modré) a 1 lvl up

Aktualizace a revize severu se delaji každý týden ...

máme také Guild Hause, kam si můžete dokoupit spoustu věcí od židlí až po Guardy

no to je asi vše, když k nám pujdete tak přeju příjemné hraní

kdyby ste měli jakekoliv otazky, tak me icq: odstranene (MM..)

Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host) (MM..)

porusujes pravidla MaNGOSu. Tento software nemuze byt pouzity jako "public".. http://www.mangosproject.org/forum/index.php?s=3183 d751688c208dd7756f1abfdb6645&showtopic=2107
a tady
http://www.mangosproject.org/forum/index.php?showto pic=542
a ze to napises na verejne forum public bezesporu je

A jeste k tomu na tom vydelavat :-/
je mi z toho spatne

prosim o smazani obsahu prizpevku, nebo pri nejmensim casti porusujich tyto EULA