Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The forest

Ahoj chtěl bych se zeptat jesli rozjedu the forest na pc co má cpu:intel core i2 duo t6660 2,20GHz GPU:ati mobility radeon hd 4650 ram:4gb předem děkuji za odpovědi

The Forest je zrovna poměrně náročná jak na grafický výkon tak na CPU, ale spíše na tu grafiku. Na low nastavení se mi to povedlo například s grafikou r7 240 2GB. To jako minimum... CPU těžko říct, ale já k tomu měl A8 6500 což je APU s integrovanou grafikou, která si zrovna rozuměla s tou 240 a tak fungovali podobně jako kdyby tam byly dvě naráz. Toť moje zkušenost, že na tomhle sem to na ty nižší rozjel.