Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč nejde přehrát soubor MP3 ?

Dobrý večer, stáhnul jsem si nějakou hudbu v souborech MP3. Když to chci přehrát, v přehrávači (jedno kterém) se zobrazí název skladby, ale nejde to spustit. Ve WMP se zobrazuje okno "Soubor, který chcete přehrát, má příponu (.MP3), která se neshoduje s formátem souboru".
(Stažené soubory jednotlivých skladeb mají okolo 4MB a byly už staženy jako *.MP3, WMP má přehrávání typu souboru *.MP3 nastaveno). Ještě jsem se s tímto problémem nesetkal - poradíte?

Tak děkuji - fejk je pro mně nová zkušenost. A děkuji i ostatním za snahu pomoci. Jedno si ale nakonec neodpustím - nechtěl jsem reagovat na příspěvek MM..(kterého to, že to bude "fejk" sice napadlo hned). Tomu pánovi bych ale touto cestou doporučil, aby napříště zvážil své projevy, než je vyšle do světa. Protože obvinit někoho z krádeže, pokud sám nemá dostatek vědomostí o tom, co krádež je a co krádež není, již přesahuje běžně únosnou mez nevychovanosti.
Dobré ranko všem!

Brácho, na MM nesahej, ten má vědomostí a praxe bohatě,
stačí si přečíst pár jeho odpovědí. Jak to napsal, tak to napsal,
je třeba se s tím vyrovnat a polemizovat o torrentech můžeme týden v kuse. :-)

Třeba na TorrentSpy bývají velmi užitečné komentáře lidí, co si soubor stáhli,
takže fake je záhy odhalen, případně je pak torrent rovnou zamčen.
Zkus se mrknout, zda je ta možnost i na tebou uvedeném vyhledávači torrentů,
případně tam upozornění pro ostatní rovnou napiš.

E, zase jsem poslední. :-p