Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna náročnosti Windows 10?

Zdravím , ona se nějak změnila náročnost Windows 10? Vždy mi to na mém hp compaq nx6325 s amd turion x2 tl-60 a ati radeon xpress 1150 psalo že se Windows 10 nedá spustit a najednou že podporuje. Výrobce grafické karty nevydal nové ovladače minimálně 5 let, takže jak je to možné? Nebo to Microsoft nutí i na nepodporované zařízení?

microsoft to skutočne nanúti aj na PC kde na chipset neexistuje pre win10 drivery (to je bežné tak v 50% prípadoch) najdite si na stránke výrobcu notebooku jestli má drivery ak ne, tak na win10 neupgrajdujte...

Samozřejmě,že pokud má někdo Acera z roku 2008 jako já,tak snad nikdo nebude hledat na jeho podpoře drivery na W10. Mám na něm už skoro rok Windows 10 a není žádný zádrhel,spíš naopak.Je v něm integrovaná grafika ATI Mobility Radeon HD 3470 a ze stránek AMD je aktualizovaný ovladač 11/2015.Klidně tazatel může upgradovat.

no jo bez driverov provozovať OS je masochizmus,... když neexistujú oficálne drivery priamo zo stránky výrobcu MB prípadne notebooku, tak bych to neupgradoval v žiadnom prípade...

když neexistujú drivery pre win10 tak bych ani neupgradoval na win10,... microsoftácky univerzálky sú k ničomu.