Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se přihlásit k routeru

Dobrý den.. Prosím Vás potřebuji změnit heslo k wifi, ale nechce se mi ani ukázat tabulka s přihlášením k TP-LINK.. Ukáže se mi jen tabulka k přihlášení k AirOS, když zadám adresu 192.168.1.1. Mám TP-LINK TL-WR740N. Pomozte prosím

ako ty na mna, tak ja na teba a na ostatnych debilov neschopnych zakladnej logiky:
tak asi ked zmenis heslo, skade sa ho tie zariadenia asi tak maju dozvediet?
ci si ho vyvestia?
Daj si facku za vlastnu blbost, lebo ti ju pridem dat ja, trapny amaterko. Ked o tom hovno vies, naco sa do toho series? Auto tiez soferujes ked nevies co je spojka a plyn?
A nie, poradna nieje na to, aby ta ucila zaklady tychto veci, ktore si mozes sam nastudovat. Alebo zaklady rozmyslania.

Toto nieje ziadne tazke rozmyslanie, ale zakladna logika, ako ked ides curat, neschopak trapny.

Dajte si s Mlocikom facky za blbost navzajom.

kokos, clovek mu daco povie a ono to este papuluje....uz viem preco MM vadia prazdniny, same hovado tu zaklada debilne dotazy.

odhlásí mě to z ostatních zařízení jako je tablet a tak, když jsem si změnil heslo ?

Ano. Nasledovne musis kazde zarizeni pripojit zvlast a zadat nové heslo. /nekteri pouzivaji i funkci <WPS> - *Prihlaseni bez hesla