Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil - 10k

Zdravíčko, potřeboval bych poradit s výběrem mobilu.

Co požaduji:
Rozlišení - 1920x1080
Velikost - do 5"
Možnost rozšíření SD kartou
Zadní a přední kamera - zadní 13Mpx přední klidně 5-8Mpx
Provedení - pokud možno s kovovou konstrukcí, ale není podmínkou
Baterie - aby vydržel cca 2 dny bez nabíjení
Operační systém - Jsem zvyklý na android, ale také není podmínkou
Cena - 10 000 Kč
Preferuji svižnost.
Co jsem, tak koukal dost mě zaujal Huawei P8 nebo Huawei P9 lite, Honor 7 (lite) nebo Iphone 5S.

Děkuji všem, co napíšou svůj návrh.

Co jsem si vsiml, ze hlavni rada Huaweie byva v kvalitnejsim provedeni nez ta, za kterou se Huawei stydi a nelepi na ni svou znackou, tim nerikam, ze ty Honory jsou spatne, ale pokud je vyber takovyto, dal bych prednost Huaweii.

Pokud se na smartphonu hraji hry, tak Huawei pro nevykonou grafickou kartu nebrat. Naopak pokud se nerootuje, neni zajem u customROM, tak jsou ty Huaweie docela dobre smartphony a lze je beznym uzivatelum doporucit.

Nedokazu poradit, tyhle google vyvojarske telefony Nexus jdou naprosto mimo me. Urcite bych nedoporucil poridit ten model se 16GB vnitrniho uloziste bez moznosti pridat sd kartu, 32GB by nekomu mohlo stacit, ale osobne Nexus ne.