Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání notebooku Lenovo IdeaPad Z51-70

Zdravím,

při hraní NFSU2 neudržím ruku na levé straně ntb, tak jsem si stáhl CoreTemp a tam jsem zjistil maximální teplotu 105 °C. Je tohle normální? Nebo mi prosím poraďe co s tím, snad není potřeba žádná reklamace. Při hraní byl vždycky teplejší, ale ne tolik.

Ntb mám půl roku, i5 - 5200U 2,2 GHz, 8 GB RAM, grafika 4GB AMD radeon R9 M375, win10, https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z51-70-black-d3 837544.htm#popis.

Moc díky za reakce :)

Změna předmětu, původně: Přehřívání (host)

No nevím,ale 105° se mi nezdá. Ale vada tam bude. Nastavení bývá v Biosu,ale pokud jsi nic neměnil,tak nic nenastavuj. Možná bych zavčas zkusil servis. S tím prachem - je to v tak prašném prostředí ? Jen zespodu odšroubuj kryt a uvidíš jestli je tam prach. Čistit ale fakt jen vzduchem.