Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook okolo 16 000

Zdravím. Prosím vás o radu pri kúpe notebooku. Notebook budem používať ako študent na programovanie a AutoCAD, rád by som si na ňom zahral aj nejaké hry. Chel by som v ňom mať Intel procesor a Nvidia grafickú kartu nakoľko AMD zvykne pekne hriať. Windows operačný systém. Budem rád za každý návrh. Ďakujem :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Ono je to uplne jedno, fakt je, ze se posledni dobou mnozi dotazy na levne notasy, kde tazatel pozaduje Autocad + hrani her. Oboji je nesmysl, ani na jeden obor ani hrani her ani modelovani v autocadu neni vhodny zadny notebook, natoz nejaka levna sunka, jedno jestli AMD nebo cokoli jineho.