Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook - záseky,freezy

Zdravím,od vánoc mám nový notebook Lenovo Y700
(Notebook - Intel Core i7 6700HQ Skylake, 15.6" LED 1920x1080 IPS antireflexní, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 960M 4GB, SSD 128GB + HDD 1TB 5400 otáček, WiFi, Bluetooth 4.0, RealSense 3D webkamera, HDMI, USB 3.0, reproduktory JBL, podsvícená klávesnice, Windows 10 Home 64bit)
A v jakékoliv hře mívám náhodné vteřinové až dvouvteřinové záseky - věřte mi, že to začne být otravné, když hrajete akční hry kde si tyhle záseky nemůžete dovolit..
A proto bych potřeboval vaši pomoc , moc s PC neumím a nevím jak zjistit co to způsobuje.. Napadlo mě, že by mohl existovat nějaký log ve kterém by to mohlo být, ale to já neumím..
Budu bych vám moc vděčný za každou vaši radu :)

BTW. Ještě bych dodal, že to trvá od začátku, zkoušel jsem i do továrního a nic..

dle mě je problém v OS záleží co hraješ... pokud to trvá od počátku asi to teplotou nebude tudíž by to mohla být grafika (pokud hraješ novy hry- letšní na full detaily) pokud ne já bych to typoval na "win 10" at si říká kdo chce co chce je to prostě bez servítek shit! A kdo říká že není je BLB....pokud maš CD zkus reinstal OS, vzhledem k tomu že je to integrovaná gráfa tak pokud to nepomůže tak to hoď na záruku a hotovo.... nemá cenu se tom rejpat když to můžeš reklamovat

Jo, to jsem si taky myslel, ale může to bejt cokoliv.. Reklamaci jsem taky zvažoval, ale furt bych to chtěl zkusit vyresit, to srani pres alzu s tim to je na dlouho..
CD Nemam, ale mam dojem ze existuje jakysi log ve kterem se zaznamenava co se deje prave v kompu, tak kdybych to měl otevreny a v case kdy se to lagne bych videl tu chybu.. tedy aspon si to myslim ze neco takoveho je, jestli ne tak sorry:D :(