Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problikava obraz?

Hoj upgradoval jsem z win 7 na win 10. Od te doby mi blbnou hry. Hraju a problikne jakoby plocha dela to neustale, kdyz k tomu koukam na twitch na druhem monitoru, tak ten stream laguje. Preinstaloval jsem steam, cs go, ovladace na grafiku, ale furt to blbne. Mám preinstaloval win nebo ho vratit na win 7 je to dost annoying, kdyz clovek v fps hre se musi soustredit na kazdou sekundu kdy vyjde nepritel a furt mi to problikava a dost me to rusi. Dela to asi co 20 sekund. Mam win 10 64 bit, nvidia ge force gtx 760, intel i5 2.9 ghz, 8 gb ramky asus zakladka. Diky za rady jako vzdy

podivej se, zda jsou k tvemu pocitaci ovladace na Windows 10, ale pravdepodobne by byt mely, vypada to dle popisu, ze mas novejsi pocitac

potom tedy leda cistou instalaci Windows 10 a nainstalovat vsechny potrebne ovladace ve spravnem poradi, deska, grafika, zvuk, ...

ovladače jsou ve správci zařízení, instalují se v pořadí viz výš.
v "programech a funkcich" jsou jen molochy, které mají nějaký nadbytečný obslužný program.

Od toho tu jste aby jsme to spolu nejak poresily

to sis asi spletl s nějakou placenou službou.
já to tu beru jako zábavný webík. rozhodně tu nejsem od toho, abych 3x dokola vysvětloval začátečníkovi řádek po řádku, co má dělat.

Win7 funguju a tebe sa nepaci ze musis na nich zostat? Niekedy nepochopim niektore myslienkove pochody. Naco ti je Win10? Nemas ziaden dovod prechadzat na nefunkcne Windows a ani zabijat s tym zbytocne cas.

Mozes si tie Win10 nainstalit nacisto a spravne ovladace pre vsetok tvoj HW a Win10, ak vobec existuju.

Zajimave plno starsich her mi nesla na win 7 a po nainstalovani win 10 jdou a je dost veci proc jsou lepsi nemluve o tom ze mi po startu pc najede do plochy za 30 sek natoz kdyz jsem mel win 7 jsem musel cekat dele jak minutu, ale jde videt ze se fakt vyznas : )