Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead by Daylight

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda mém notebooku s procesorem Intel Core i5 5200U a grafickou kartou Nvidia GeForce 930M půjde hrát na "normální" grafiku Dead by Daylight.

Děkuji za odpověď.

Dead by Daylight Minimum Requirements
CPU: Intel Core i3 4170 or AMD FX-8120
CPU Speed: Info
RAM: 8 GB
OS: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1)
Video Card: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 15 GB

Dle pozadavku hry to vypada, ze to hrat nepujde, ale doporucil bych ti se pozeptat na nejakem hernim foru, kde tuhle hru hrajou.

Zaprvé, tohle není herní poradna a kdyby ses na ni koukl, tak bys zjistil, že maník, co vlastní PLNOHODNOTNOU I5 a grafickou kartu gtx960, čili by se to dalo nazvat herní pc, má problém s FPSky a není to pro něj hratelné, takže pochybuji, že by ti to jelo, možná na rozlišení 800x600 úplně na low.