Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesměrování uživatele po zadání DNS do prohlížeče

Zdravím, mám SRV záznam, pod kterým se připojuji na můj server ve hře. Dejme si jako příklad "test.example.com" a teď mám otázku, je nějak možné aby po zadání tohoto dns do prohlížeče mě to odkázalo na web, a pozadání do hry mě to připojilo do hry?
Zprovoznil jsem jen tu variantu s tou hrou, při založení subdomény na webu se stejným názvem (takže "test") a když se pokouším připojit na webu mi chrome píše "Web odmítl připojení. (err_connection_refused)

herní server a apache nemám na jednom stroji, oboje má rozlišný IP adresy.

nedokázal jsem nikde nic vygooglit, tak se ptám tady, děkuji za vaše případné rady nebo nápady.

Mám herní server jako ip si dáme příklad 1.1.1.1:1111
a poté mám webserver a opět ip jako příklad 2.2.2.2:22

a teď otázka zní, jak nastavit DNS záznamy tak aby aby třeba zapomocí "test.example.cz" po zadání do prohlážeče, byl uživatel přesměrován na daný web a po zadání "test.example.cz" do hry to uživatele připojí na server. Použil jsem DNS záznam SRV, ve hře mi to funguje, ale na webu nikoliv protože webserver a server nejsou na stejném stroji, potřeboval bych poradit jak udělat tak aby fungovalo to s tím přesměrováním jak jsem psal výše

Aktuálně mám

A záznam:
test.example.cz
obsah: 1.1.1.1
TTL: 7200

SRV záznam:
_game._tcp.test.example.cz
obsah: 10 1111 test.example.cz
TTL: 7200
priorita: 0

nebo jsem ještě zkoušel:

Pouze SRV záznam:
_game._tcp.test.example.cz
obsah: 10 1111 1.1.1.1
TTL: 7200
priorita: 0