Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém instalace Windows 10

Zdravím, mám notebook hp compaq nx6325, ale procesor AMD turion 64 X2 TL-60(2 ghz) s grafikou ati radeon xpress 1150, RAM 3 GB, Win 7 32 bit. Dříve to psalo že je WIN 10 nepodporovaný, nyní již je k dispozici. Tak jsem to stáhl, začalo se to instalovat a najednou to napsalo obnovavání předchozí verze windows a pak mi to napsalo že je to chyba 8007002C. Může za to dříve nepodporovaný ovladač grafiky?

Delete All files from Windows Update and then run Windows update

- Stop Windows update service (services.msc)
- Delete all files in:
C:\Windows\SoftwareDistribution\Download
C:\Windows\SoftwareDistribution\DataStore

- Start Windows update service
- Update, Install