Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows problem po aktualizácii

Dobrý, nedávno som si dal aktualizáciu na Windows 10, že to aspoň vyskúšam..
Bolo to v pohode kým som to nedal včera aktualizovať a vypnúť..

Dnes ráno keď som vstal tak mi zmizli Všetky ikony z plochy(okrem koša) a všetky aj z dolnej lišty, na ktorej nefunguje ani štart(ale to hľadať ide)..
A keď otvorím napríklad kôš, alebo dám cez správca úloh reštartovať prieskumník tak mi ukazuje toto prntscr.com

Predom vďaka za pomoc..

Vyriešila sa to jednoduchým reštartom (musel som ALT+F4 a to ma pred tým nenapadlo)...
Nejako som to tu zabudol napísať.. Ale že len tak ak bude mať niekto podobný problém tak nech vie ;)