Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook vypínat nebo jen zaklapnout?

Dobrý den, mám nový notebook Asus X554L, windows 10. Chtěl jsem se zeptat, zda je lepší notebook vypínat, nebo jen zaklapnout. z mých známých je dost lidí, kteří ho jen zaklapnou. Já jsem na notebooku každý den, cca 2-3 hodiny. Děkuji M.

kdyz ho jen zaklapnes, tak prejde do nejakeho usporneho rezimu a stale odebira nejaky proud, tudiz to neni vhodne na delsi dobu, vybiji to baterii, ale pokud ho zapinas kazdy den, tak u toho klidne muzes zustat.

Záleží, jakou máš nastavenou akci po zaklapnutí víka.

Jestli nevíš, jestli chceš počítač vypnout, nebo uspat, ať už na disk, nebo do paměti, tak si sedni, dej si kafe a popřemýšlej o tom.
Tohle za tebe nikdo nerozlouskne.

Jak už psáno výše, můžeš si tam přece nastavit co ti vyhovuje. Já to mám třeba tak, že zavření víka znamená přechod do úsporného režimu, protože to používám, když ho v práci přenáším z jednoho stolu na druhý nebo do jiné místnosti, kde ho hned zase otevřu. Mojí mamince zase vyhovuje, že zaklapnutím víka se kompletně vypne.