Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze se přihlásit do routeru Netis WF2419

Zdravím, snažím se kamarádovi vzdáleně zprovoznit wi-fi síť, ale nelze se připojit do nastavení jeho routeru.
Router byl uveden do defaultu (30s reset tlačítka), defaultní přihl. údaje podle manuálu a internetu jsou

IP: 192.168.1.1
Login: netis
Heslo: password

popř.
Login: guest
Heslo: guest

Ale údaje to nechce spolknout. Zkoušel jsem klasiku jako admin;admin, administrator;administrator, admin nebo administrator bez hesla, ale stále nic.

Nenapadá někoho, kde by mohl být problém?

Internet mu funguje, normálně s ním mluvím přes TeamSpeak.
A do routeru se připojuji přes jeho PC (vzdálené ovládání přes TeamViewer), který je k routeru připojen kabelem.

Default gw je podle ipconfig /all 192.168.1.1
Po zadání do prohlížeče jsem dotázán na login;pass, ale nic mi to nechce sežrat.

Samozřejmě ho nevidím, ale bylo mi řečeno, že resetovací tlačítko držel 30 vteřin, internet se mu restartoval a zase naběhl (v manuálu píšou Netisu, že je defaultně nastaveno DHCP s automatikou, takže z toho usuzuji důvod, proč mu internet znovu naběhl, bez nějakého Quick setupu).

Jsem zvyklej, že zadám login;pass a jedu pecky, takhle ale neudělám nic :-/

Ani to nefunguje, googluju, četl jsem.
Momentálně jsem se dočetl, že tam může být nějaký Custom FW od jeho poskytovatele internetu a proto ani reset nepomáhá. Prý dotyčenému pomohlo přehrát FW přes CMD.

Stahuju tedy FW ze stránek Netisu a uvidím, nikdy jsem to nedělal, ani nevím, jestli to přímo přes PC bez přístupu lze.