Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání PC

Zdravim všechny, začalo léto a mě se začal přehřívat PC, zvýšil jsem otáčky ventilátorů na MAX ale jelikož v tom mám nějaký levný sr...y tak se nic nestalo, takže vás chci požádat o radu. Jaké koupit ventilátory , popř jestli novou case ... do vodniho chlazeni se mi uplne nechce ale pokud mi jednoznačně řeknete že je to jednoznačně nejlepší cesta tak do toho pujdu ....
Děkuji všem za rady

Case mam z papiru pomalu (Eurocase ML X802)
Teploty při hraní mi to ukazuje 65-68C, jenže když se kouknu přes COre Temp tak ten mi ukazuje 40C, když zapnu PC a vlezu do BIOSu tak tam mi to ukazuje 70C , takže nevim čemu věřit ... (už jsem tady na to psal dotaz ale nikdo mi nebyl schopnej ůporadit ...)
Case od prachu urcite neni nejak zasadne, je cistena zhruba 3 tydny zpatky kdyz jsem daval novy chladic na CPU (SilentiumPC Spartan LT HE922)
a vetracky tam mam ty co byly v ty case ...

Deska: MSI 970 Gaming
CPU:Amd FX-8300
Ram: 2x4gb 1866Mhz HyperX
HDD: 1tb + 500gb
Zdroj EVGA 500B -500W
OS: Windows 7 Ultimate 64bit

Case od prachu urcite neni nejak zasadne, je cistena zhruba 3 tydny zpatky kdyz jsem daval novy chladic na CPU

Teploty při hraní mi to ukazuje 65-68C, jenže když se kouknu přes COre Temp tak ten mi ukazuje 40C, když zapnu PC a vlezu do BIOSu tak tam mi to ukazuje 70C , takže nevim čemu věřit ...

Takže tuna pasty a špatná montáž chladiče. Otázka, zda jste schopen přiložit prstíček na to kovové a oznámit, zda je to studené, nebo teplé, bude asi problém?

zvýšil jsem otáčky ventilátorů na MAX ale jelikož v tom mám nějaký levný sr...y tak se nic nestalo

Najlepsie bude dat to PC do ruk niekomu, kto aspon trochu tusi, ako funguje chladenie v PC.

do vodniho chlazeni se mi uplne nechce ale pokud mi jednoznačně řeknete že je to jednoznačně nejlepší cesta tak do toho pujdu

To ti tu asi nepovie nikto...