Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pozor na mail s menom windows live aktualizace !

Prosím, aby toto upozornění svým přátelům, rodině a kontakty!
V nadcházejících dnech by měli být opatrní: Neotevírejte žádné zprávy s přiloženém dokumentu: Aktualizace systému Windows live "(Windows live aktualizace), kdo to poslat. Jedná se o virus, který korumpuje celý pevný disk. Tento virus přijde od kamaráda, který máte v seznamu adres. Proto bychom měli zaslat tento dopis všem vašim kontaktům.
Pokud obdržíte zprávu s názvem: "Aktualizace systému Windows live" (Windows live aktualizace), i když je poslal přítel, neotvírejte nebo vypnout počítač okamžitě.
To je nejhorší virus oznámila CNN. Microsoft charakterizovat jako nejničivější virus, který existoval. Včera odpoledne byl rozpoznán virus Mc Afee (antivirový program). Stále není pult pro něj. Jen zničí nulový sektor (sektor Zero) na pevném disku.
PAMATUJ: Pokud se tato zpráva odeslána, pomáhá všem-abcd_105, Today, 00:31

Prostě normální hoax.Kdykoliv mi přijde mail,který upozorňuje,prosí nebo varuje na cokoliv a zároveň žádá o okamžité přeposlání všem známých,je to na 99% hoax.To je jeho úkol,šířit se dál.Takže stačí to hned smazat nebo kouknout na www.hoax.cz.Podívej se tam do té databáze,některé zprávy jsou docela zábavné a je neskutečné,čemu jsou schopni lidé uvěřit a posílat to dál.