Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook os, uhlopriecka

zdravim chcel by som sa opytat ktory z tychto notebookov je podla vas pomer cena vykon najlepsi a taktiez sa chcem opytat ci do tychto notebookov pojde nainstalovat win7 + ci ma nejaky dopad na vykon notebooku velkost displeja.. ci je lepsi na vykon vziat 15,6 full hd alebo 17,3 myslim tim dopad na fps .. :) dik

ne, velikost obrazovky vliv nema, vliv ma rozliseni a to maji vsechny stejne.

vzal bych jeden z tech MSI, maji lepsi procesor.

Win7 zjistis z webu vyrobce notebooku, jestli tam pro ne budou ovladace, ale na 90procent si myslim ze nebudou.

Co bych vzal ja neni dulezity.

Dulezity je, co budes na notebooku delat ty a co od nej ocekavas.

Nekdo da prednost lehkemu, malemu, nekomu nevadi tezky, hlavne ze je velky displej, nekdo cestuje a potrebuje baterii, nekdo ho ma vic na zasuvce, ...

Oba budou dobre, jen ten MSI poskytuje vic vykonu s vetsi spotrebou energie.

v poriadku ale myslel som predovsetkym na prevedenie celkovo ktora z tychto znaciek ma mozno lepsie vyriesene chladenie a tieto malickosti predsa ten msi je o 20€ drahsi + - ale co sa tyka toho procesoru tak to je zrejme prilis maly rozdiel v cene nemyslis ? ale kto vie.. :)