Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače pro ntb

prosím vás instaloval sem si win 7 z win 8.1 a já hledám asi 2 dny už sem je hledal všude možně a nikde sem nenašel poprosím jestli by byl někdo ochoten a našel mi je na ntb
ASUS x551c ( prosím ne x551cA )
Změna kategorie, původně: Programování (Kurt)

Tak znova:

Pokud nenaběhnou Windows, musíte je přeinstalovat.

Na to, aby ty Windows normálně nabhly, nepotřebujete shánět ovladače. Pokud nenaběhnou Windows, pak j přeinstalujte. A jestli to nepomůže, je tam nějaký problém s HW toho notebooku - vadná paměť, disk, atd. Ostatně, nějaký důvod k tomu, abyste se v tom začal vrtat, jste nejspíš měl.

No asi si ich nepreinstaloval spravne, ked to nenabehne. Nezalezi na tom ci to urobis blbo raz, alebo 5x, tak tam robis nieco blbo 5x. My mame teraz hadat ze co robis blbo?
Mas nastaveny UEFI boot alebo legacy boot? Secure boot? Win7 su 64bit? Pouzivaj legacy boot pre Win7, a GPT budes muset zmenit na MBR alebo uplne vymazat prvy sektor disku killdiskom apod a instalacku nabootovat v legacy mode. Prides tak o moznost recovery. (ak si ju uz nezrusil doteraz)
Alebo tam prestan cpat W7 alebo obnov to z recovery vyrobcu nazad na W8.1, alebo z instalacky z MS webu, a nesahaj potom uz na to.
P.S. a sata nastav na AHCI pred instalaciou windows a potom na to nastavenie uz nesahaj.