Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus F3JC Ovladač na wifi

Dobrý večer,
Přeinstaloval jsem notebook a mám tu teď windows XP no a problém je v tom že nikde nemůžu sehnat ovladače na wifi, na hlavný stránce je pouze wireless lan application, ale po stažení se mi nainstaluje jen něco s intel wireless pro a když to rozkliknu tak mi to napíše že mám nainstalovat ovladače, ale jak když je nemám ? Poradil by mi někdo kde bych je mohl sehnat ?

Tak to si už nepamatuji, odstranil jsem to, ale psalo to něco že je nepodporovaný ovladač.. ale včera mi to ještě šlo, dnes jsem provedl reinstall windowsů xp a od té doby to nemůžu najít, předtím sem to sehnal někdě z jiné stránky čistě jen ovladač na wifi bez programu.