Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto WINDOWS 10

Dobrý den, používal jsem Windows 10 asi půl roku, poté jsem aktualizoval AMD ovladače a měl jsem stím problém, když třeba surfuji na internetě tak co 10 sekund se mi sekne celý notebook, nevím co stím tak jsem si musel dát zpátky windows 8.1, mohli by jste prosím poradit jak to Fixnout nebo tak?

Notebook: Procesor: AMD A8-7410
Grafická K: AMD R5 M330
RAM: 8 GB

- Děkuji za odpovědi

stačilo (Kurt)

Dobrý den, napsal jste naprostou kravinu. AMD má driver na každou grafárnu zvlášť, tím pádem i na notebookové. Jestliže mu notebook nejede správně s novějším, ať použije starší. Třeba má novější nějakou vadu.