Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup "šedivky"

Zdravim, chci si koupit nový telefon a zaujala mě Xperia Z5 premium, problém je, že za cenu cz distribuce, tedy cca 20 tis. je podle mě přehnaně drahý. Proto mě napadlo koupit tzv. šedivku. Má s tím někdo zkušenosti, popř. nějaké doporučení na určitý e-shop, kde se šedivky prodávají?

Co například zde?

Ci uz kupis oficialny alebo nie, budes na tom takmer rovnako.

Reklamacie mobilu su velmi tazko riesitelne, musi to byt skutocne zjavna vyrobna chyba, aby ti to uznali.

Inak sa bude kazdy obchod/servis krutit ako had, a v konecnom dosledku nevyreklamujes nic /povedia ti, ze so ho poskodil ty, ze ti zmokol atd./

Takze skor ako si vyberat medzi oficialnym/neoficialnym dovozom by som zvazil, ci tie peniaze za mobil mozem ozeliet a mavnut nad tym rukou ked sa nieco po... V opacnom pripade by som tolko do takej kratkodobej veci neinvestoval, to si uz ale musis rozhodnut sam.

U OnePlus3 osobne povazuju za obrovsky problem 64GB interniho uloziste, pricemz dostupnych je neco pres 50GB. Jiste asi to mnohym lidem bohate staci, ale ja uz ted mam 16GB interni + 64GB sdkartu a je to malo.

Pristi foun urcite minimalne 32GB iterni a 128GB pametovka nebo, pokud by pametovka nebyla, tak minimalne 128GB interni uloziste.