Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automatické Vypnutí

Zdravím,
mám problém s PC.
Pokud ho zapnu, tak se po pěti minutách sám vypne.
Týden jsem ho nepoužíval problém stálý.
Čistit jsem ho zkoušel.
Jak vevnitř skříně, tak ve windowsu, tak i okolo skříně.
Díky za odpověď.
PS: Píšu na mobilu.

S pozdravem Mekepos.

Tesne pred tym vypnutim to ma kolko? Pouzi speedfan a vsimaj si hodnoty s nazvom core.

Prehrievat sa moze aj nieco ine, trebars dc menice na doske alebo zdroj apod. Moze tam byt aj ina HW zavada.

P.S. a skusit aj ten nudzovy rezim. A ak to je vypinanie len pri necinnosti, tak ovl.panely-energia a tam si nastav co ma robit po x minutach necinnosti.