Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťová karta - Ovladače (seznam.cz jde, ale jinak nic)

Zdravím,
Včera sem zapnul pc a ukázala se mi chyba, že chybí soubor v systému a našel jsem jen origo cd s W xp home edition tak jsem se rozhodl to přeinstalovat atak k problému

-> Nemůžu najít ovladač na síť. kartu. Nějakou jsem stáhl a prohlížeč mi načetl seznam a pár nabídek co tam je, ale jinam se nedostanu.. Je to chyba ovladače když něco jde a něco ne ?

Popř. kdyby někdo věděl - V síťových adaptérech mám - Realtek Pcie GE Family Controller
V system. info. mám 86x ...

Můžu když tak omrknout ještě Everest pokud bude třeba.
Předem děkuji za odpověď s tou síťovou kartou jsem měl vždy docela problém tak to zas nechci hledat celej den...

to si mu poradil,... nabuduce ked sem prijde s "mrzne mi PC" tak mu porad aby ho oblial kávov ;)

pre tazatela, žiadne driverpacky, driverboostre a jiné utility nepoužívaj,... drivery sa stahujú priamo z oficiálnych stránok výrobcu daného komponentu (MB - základnej dosky, prípadne grafickej karty alebo zo stránky výrobcu notebooku)

Hledat by se chtělo, ale pak to vše házet na flešku a nosit k pc a zkoušet zda to jde je na nic..

Driverpack jsem stáhl jen 1 a jsou tam akorát soubory, které nejdou otevřít, už teď ani nevím co je to za formát, ale tak asi jsem stáhl nějakou kravinu zkusím ještě nějaký..